top of page
Gradient

Безкоштовні відеоуроки з української мови

Усі матеріали для навчання є в постійному доступі на ютьюб каналі “Фонд відкрита політика”, де ви можете знову й знову їх вивчати, щоб запам’ятати найскладніші для вас моменти та розібратися детальніше з другої, третьої, якої завгодно спроби.

Відкрита політика.jpg

Ресурс «Є-мова» позиціює себе як єдину комплексну онлайн платформу, яка також має навчальні офлайн-курси у 25 містах України. Це добре відомі “Безкоштовні курси української мови”, що залучають до навчання найкращих філологів країни та мають напрацьовані дієві методи викладання української російськомовним. Онлайн-платформа також передусім орієнтована саме на українців, що розмовляють російською мовою. Для початку навчання потрібно зареєструватися і пройти тестування, що визначає рівень володіння українською. Відповідно до встановленого рівня учасник курсу отримує навчальні матеріали: відео, тексти, практичні заняття. Опісля проходження курсу можна отримати офіційний сертифікат із зазначенням рівня.

Є мова.jpg

Олександр Авраменко – не лише викладач Київського університету ім. Бориса Грінченка та автор підручників з української мови, а й, мабуть, найвідоміший учитель української мови в нашій країні. Усе це завдяки коротким і цікавим «експрес-урокам української», які він регулярно проводить у межах  «Сніданку з 1+1».  Олександр із задоволенням відповідає на непрості запитання глядачів, допомагає розібратися з нюансами слововжитку, боротися з русизмами у мові, запам’ятовувати наголоси та нові прислів’я і приказки, підбирати правильні закінчення та ще багато-багато іншого. Уроки від Авраменка схожі на вишукані десерти для справжніх гурманів української. І назбиралося таких «смаколиків» вже близько трьох сотень.

Олександр Авраменко.jpg

Курс розрахований на широке коло слухачів, які послуговуються на роботі чи вдома російською мовою, проте хочуть удосконалити рівень побутового українського мовлення. Такий онлайновий формат вивчення української мови зручний для українців Донецької та Луганської областей, АР Крим. Також навчання стане у нагоді для вступників до вишів України, які прагнуть покращити навички розмовної української мови.

Прометеус.jpg

Онлайн-курси «На Урок» — це новітній та ефективний засіб для вивчення української мови. Наші викладачі знають, як зробити простим та зрозумілим вивчення норм правопису та граматики. Долучайтеся до навчання, відвідуйте уроки онлайн та виконуйте цікаві вправи разом з викладачкою, щоб почати писати та говорити українською без помилок!

На урок.jpg

НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

Підготовка на ЗНО.jpg

1 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Випускники вже ознайомилися з Умовами прийому до закладів вищої освіти, визначилися з переліком тестувань, які проходитимуть у травні – червні, та активно готуються до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів.

Як підготуватися й успішно пройти ЗНО та які ресурси можуть бути корисними для майбутніх учасників тестування?

Передусім варто ознайомитися з матеріалами розділу «Підготовка. ЗНО-2022», тут подано докладний опис усіх предметів ЗНО:

  • за якою програмою потрібно готуватися;

  • зі скількох тестових завдань складається сертифікаційна робота;

  • скільки часу відведено на тест;

  • як оцінюють різні типи завдань.

Для тренування доречно використовувати тести минулих років, розміщені в розділі «Підготовка. Тести минулих років», де їх згруповано за предметами й роками. Виконання завдань сертифікаційних робіт попередніх років не тільки дає змогу діагностувати рівень набутих компетентностей, а й повправлятися у виконанні різних типів тестових завдань, допоможе виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Для засвоєння і закріплення окремих тем стануть у пригоді короткі тематичні онлайн-тести, розміщені на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб не розгубитися у вирі інформації, не зайвим буде ознайомитися з Путівником учасника ЗНО — своєрідним довідником, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час або після тестування.

Не варто залишати поза увагою і відеоматеріали, розміщені на YouTube-каналі Українського центру. З них ви дізнаєтеся, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників, як відбувається ЗНО, отримаєте поради експертів щодо особливостей виконання завдань сертифікаційних робіт.

Центр якосты освыти.png
bottom of page